Tropico

Tropico je popredný český výrobca matracov. Spoločnosť Tropico kladie veľký dôraz na kvalitný a zdravý spánok, na základe čoho sa snaží prispôsobiť aj výrobu matracov Tropico. Všetky materiály, z ktorých sú matrace Tropico vyrábané, sa podrobili náročným testom na zdravotnú nezávadnosť, ktorú dokazujú certifikáty Öko-Tex Standard. Matrace Tropico sa vyznačujú nadštandardne dlhou životnosťou, ktorá bola testovaná pomocou valcovacieho prístroja a každý matrac prešiel niekoľkými desiatkami státisícových testovacích cyklov. Ak sa teda rozhodnete pre kúpu matracu Tropico, môžete si byť istý, že kupujete naozaj kvalitný a preverený matrac, ktorý Vám bude dlho slúžiť. Ako je už štandardom pri ortopedických matracoch, aj matrace tejto značky sa vyznačujú bezkonkurenčnou vzdušnosťou, pretože ideálne viažu vlhkosť a rýchlo sa jej zbavujú. Počas spánku tak nebudete mať nepríjemný pocit vlhkosti a „prepotenia“. Matrac značky Tropico Vám poskytne ideálne anatomické prispôsobenie sa, takže svalstvo sa počas noci dokonale zregeneruje.

Tropico má v ponuke matrace z nasledovných materiálov:

-Zo studenej peny - Studená pena má väčšie póry, to znamená, to spôsobuje jej neprekonateľnú priedušnosť a vynikajúce elastické vlastnosti.
-Z BIO peny - BIO pena má veľmi podobné vlastnosti ako studená pena. Tu sú však potrebné suroviny, bežne vyrábané z ropy, nahradené prírodnými olejmi, konkrétne olejom z ricínu. BIO pena má tak pozitívny dopad na ekológiu.
-Pružinové matrace

Tropico matrace akcia


AKCIA gelové matrace
Akcia gelový matrac, prikrývka a vankúš Geltech. Akčnú ponuku zobrazíte tu (súbor PDF): Akčný leták GELTECH - gelový matrac