Matratex

Spoločnosť MATRATEX manufacture s.r.o. je slovenským výrobcom matracov európskej kvality.
Na výrobu matracov sa používajú najnovšie technológie a materiály od talianskych a nemeckých výrobcov. Matratex má veľmi široký sortiment matracov, vyrábajú asi 60 typov rôznych matracov, takže každý si dokáže nájsť v ich portfóliu vyhovujúci matrac. Spomedzi všetkých typov matracov najpopulárnejšie sú od Matratexu exkluzívne matrace série Queen. Matrace z tejto série sú jedinečné a inovatívne. Tieto kvalitné ortopedické matrace majú systém výmenného top-u. Jadro matraca tvoria nezávisle kombinované taštičkové pružiny diferencované do 7 zón tvrdosti a platňa z kokosového vlákna slúži na lepšie rozloženie hmotnosti. Matrac sa vyznačuje perfektnou vzdušnosťou, má vynikajúce ortopedické vlastnosti a je vhodný aj pre alergikov. Vrchná funkčná strana sa skladá z voliteľnej 6cm vysokej komfortnej peny. Môžete si vybrať z rôznych materiálov - latex, mdi pantera, mef pena, elitsoft, bygreen pena, hr pena a airylattex. Ďalej je súčasťou matraca luxusná prešitá termovrstva v kvalitnej poťahovej látke s možnosťou odzipsovania. Na bočnej strane matracu je aj 3D látka, ktorá umožní lepšie prevzdušnenie vrchného top-u.
Človek je v dnešnej dobe vystavený stresu, vysokým nárokom v práci ale aj doma. Takže v súčasnosti je viac ako inokedy potrebná kvalitná regenerácia počas spánku, ktorú Vám celkom iste zabezpečia matrace od spoločnosti Matratex.
Matratex pravidelne zverejňuje na svojej oficiálnej stránke akcie na matrace. Takže ak uvažujete o kúpe matracu Matratex, nezabudnite sa pozrieť na ich akčnú ponuku.