Matrace Dormeo

Ak ste sa rozhodli pre kúpu nového matracu, spravili ste správne rozhodnutie. V žiadnom prípade by ste sa nemali s výberom ponáhľať, lebo matrac Vás bude sprevádzať aj niekoľko rokov. Mnoho ľudí robí pri výbere zásadnú chybu – nepremyslia si, čo od nového matraca očakávajú a hlavným rozhodzovacím kritériom je pre nich cena. Ťažko očakávať, že sa za pár hodín stanete odborníkom, ale na druhej strane je vhodné ak si preštudujete materiály, výhody a nevýhody jednotlivých typov matracov. Tiež sa poraďte s priateľmi alebo známymi, aké majú skúsenosti s jednotlivými značkami.
Medzi top produkty sa už dlhé roky zaraďujú výrobky značky Dormeo, ktoré sa pýšia vysokou kvalitou materiálov. Produkty tejto značky sú vyrábané najnovšími modernými technológiami s cieľom zabezpečiť najlepšie prostredie pre zdravý oddych.
Dormeo logo
Ak si potrpíte na skutočnú kvalitu, tak by ste mali vyskúšať zdravotné matrace Dormeo Orthopedic, ktoré spĺňajú požiadavky aj tých najnáročnejších klientov. Matrac Dormeo Orthopedic je jedným z najtvrdších z ich ponuky. Revolučné jadro Eliocel je tvrdé, ľahké a vzdušné, a navyše je skvelou oporou pre Vašu chrbticu. Vaša chrbtica bude počas spánku rovná a tak si môžete byť istí, že sa ráno nebudete „dolámaný“. Výber matraca nepodceňujte a hlavne sa neponáhľajte a zvoľte kvalitu, ktorú určite predstavujú matrace Dormeo.

Prečo sa rozhodnúť pre matrace Dormeo?

Spoločnosť Dormeo pôsobí na slovenskom trhu už od roku 1997 a má zastúpenie vo viac ako 19 krajinách na celom svete. Od svojho vzniku si táto spoločnosť získala tisíce spokojných a vracajúcich sa zákazníkov. Ak sa teda rozhodnete pre matrace tejto značky, môžete si byť že nakupujete u spoločnosti s najbohatšími praktickými skúsenosťami v tejto oblasti v strednej Európe.


Kvalita
rodinka na posteli
Dormeo zabezpečuje kvalitu svojich výrobkov neustálymi kontrolami a testami. Firma si je natoľko istá kvalitou svojich výrobkov, že na matrace poskytuje záruku od 2-15 rokov. Na matrace Comfort sa vzťahuje záruka 12 rokov, pre výrobky Memory a Talalay 15 rokov, pre Orthopedic 6 rokov a pre Roll Up 2 roky. Viac informácií o zárukách si môžete prečítať v obchodných podmienkach spoločnosti Dormeo. Určite Vás aj príjemne prekvapí 30 dňová lehota vrátenia peňazí, pokiaľ matrac nespĺňa Vaše predstavy. Máte tak 30 dní na vyskúšanie matracu. Ak sa rozhodnete výrobok vrátiť, Dormeo Vám vráti plnú sumu a všetko prebehne bez zbytočných otázok.

Ochrana životného prostredia
Všetky produkty sú vyrobené z ekologických a pre zdravie človeka neškodných materiálov, čo zaručuje aj etiketa ÖKO-TEX STANDART 100.

Bezproblémová doprava
Už sa vôbec nemusíte trápiť, ako ťažký a objemný matrac doručíte až k Vám domov. Ak si matrac  objednáte telefonicky alebo prostredníctvom ich web stránky, matrac Vám bude doručený kuriérom do 10 dní od objednávky, v prípade, že je výrobok skladom.

Akcie a zľavy
Dormeo často poskytuje zľavy a akcie na matrace, vankúše, prikrývky a iné výrobky. Na ich web stránke nájdete širokú ponuku rôznych akcií, zliav, darčekov, darčekových poukážok a to až do výšky 50%.
Momentálne prebieha akcia  - ak si kupíte akýkoľvek matrac do 30.6, získate paplón a vankúš v hodnote 89,90 € úplne zadarmo.