Matrace Curem

Matrace značky Curem prináša na trh celosvetový výrobca matracov, firma Hilding Anders, ktorá zaručuje kvalitu svojich výrobkov overením na medzinárodnom monitorovacom úrade. Koncept tejto firmy sa inšpiroval technológiou letov do vesmíru. Matrace vyrobené z jedinečnej peny Curemfoam prekvapia užívateľa výnimočnými odľahčujúcimi vlastnosťami, ktoré zabezpečia pokojný spánok, nakoľko spánok na matraci z curemfoam pomáha zmierniť svalové a kĺbové bolesti.
Na výrobu matracov Curem sa používa špeciálna technológia nástreku peny. Curem patrí do kategórie visco elestických a vysoko objemových pien. Nová technológia výroby peny umožňuje, že pri spánku užívateľ cíti veľmi príjemný pocit, ktorý je podobný stavu beztiaže. Matrac Curem je veľmi pohodlný pri všetkých polohách - na chrbte, na boku, na bruchu..., pohodlnosť je dosiahnutá kombináciou rôznych tuhostí pien Curemfoam. 

Matrac dokáže efektívne vyrovnať tlak, ktorý je pri každej partii ľudského tela iný. (iný tlak je pod ramenami, iný pod zadkom). Kombináciou komfortných zón a visco elestickej peny dokážu matrace tejto značky zabezpečiť kvalitný odpočinok, ktorý je tak potrebný pre zdravie tela aj mysle.